2437/910
Dansk møbeldesign
Et par sideborde af palisander. 1960'erne. H. 52. L. 58. B. 38. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 10. september 2024
Vurdering
Hammerslag