2003/791
Mogens Vantore (f. København 1895, d. Helsinge 1977)
Høstlandskab med neg på marken. Sign. Vantore. Olie på lærred. 45×55.
Moderne kunst og design, 14. januar 2020
Vurdering
Hammerslag