2103/144
Et par næsten identiske tulipanstager af messing, opsat på firsidet fodstykke. 19. årh. H. 20. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder mindre buler, ridser og mærker. Den ene stage med nyere gevind.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud