2046/1317
Proenza Schouler
“PS11 Tote” taske af lyst læder med to hanke, aftagelig og justerbar skulderstrop, sølvfarvede beslag, en udvendig lomme, et rum med hægte lukning og tre indvendige lommer samt gråt stof for. H. 29 x B. 29 x D. 13,5 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser bagpå. Alle mål er cirkamål. Ingen lugtgener.
Smykker og Fashion, 11. november 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud