922/155
Sønderjysk Louis XVI spejl i ramme af forgyldt træ, udskåret med gennembrudte ornamentik og guirlander, øverst med oval plakette, baldakin og fjer. Ca. 1780. H. 140. B. 54.
Budfrist
Vurdering
Kommissionsbud
Telefonbud