2031/644
Peter Mandrup (f. København 1949, d. 2009)
Seks kompositioner i tre rammer. Alle sign. og nummererede. Olie på papir. Indvendige rammemål hver 72×101. (3)
Værkerne er monteret uden glas.
Moderne kunst og design, 28. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud