11916/38
Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993)
“Ornamentik” og “Banjospiller”. Tryksign. Heerup. Litografier. Bladstørrelse 62×45. Uindrammede. (2)
Sælger oplyser: Intet at bemærke.
Kunst, antikviteter & design, 20. april 2019
Vurdering
Hammerslag