2424/244
Johan Neumann (f. København 1860, d. sst. 1940)
Stranden nord for Helsingør. Sign. Joh. Neumann. Olie på lærred. 80×122.
Behov for let overfladerensning. Mindre krakeleringer. Mindre retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. juni 2024
Vurdering
Hammerslag