Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)
Uden titel, januar 2004. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 110×110.
Proveniens: Tidligere i redaktør Ole Lindboes samling.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 9. december 2020