2432/​910

Bernt (f. 1937, d. Farum 2017)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Uld med pletter og smuds.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?