12123/154
To profilerede sølvrammer. 19. årh. sidste del. Udskåret træ med bladsølv og shellak. Den ene ramme med glas og karton. 33×28–49×45. (2)
Begge med afslag, udbedringer og retoucheringer. Gennemgående i pæn stand.
Kunst, antikviteter & design, 10. juni 2021
Vurdering
Hammerslag