2447/167
Et par antagelig polske kammerstager af sølv. 20. årh.s første halvdel. Vægt 465 g. H. 7,5 cm. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Reparationer ved hanken.
Vurdering