2031/187
Bordlampe af pletsølv med stamme i form af korintisk søjle på firsidet fodstykke med feston og medaljoner. H. inkl. montering 73 cm.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Auktion
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|