2423/249
Frants Landt (f. Nysted 1885, d. Ringsted 1975)
Stille morgen på havet. Sign. Fr. Landt. Olie på lærred. 32,5×40,5.
Behov for let overfladerensning.
Fra
i
Vurdering
1114297 | ||
845143 (Autobud) | ||
1114297 | ||
845143 | ||
1114297 |