1448/1118
Omega
Herrearmbåndsur af stål. Model Seamaster. Automatisk værk med dato. Samt herrearmbåndsur af stål, champagnefarvet skive med guld visere, timemarkører og arabertal. Mekanisk værk med manuelt optræk. Original Omega rem af brunt skind med C-spænde af stål. Kasse B. ca. 35 mm. (2)
Urene virker, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Fremstår med alders- og brugsslitage. Glas med ridser.
Smykker, 26. november 2014
Vurdering
Hammerslag
20 bud