12125/196
Hans Ludvig Larsen (f. Århus)
”Tage af min by”. Sign. HLL. 63. Olie på lærred. 73×92. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 24. juni 2021
Vurdering
Hammerslag