2124/9291
“Kelly Double Tour” armbånd af mørk rød kalvelæder med forgyldt metal. Diam. ca. 5,5 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Læderet fremstår med mindre ridse.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag