2435/706
Paul Høm (f. Ballerup 1905, d. Gudhjem 1994)
Ung pige med sort kat. Sign. Høm. Olie på lærred. 92×65.
Udstillet: Den Frie Udstilling, København.
God stand.
Vurdering
1064805 | ||
819959 (Autobud) | ||
1064805 | ||
819959 | ||
1064805 | ||
153169 |