11949/14
To profilerede sølvrammer af udskåret træ med bladsølv og shellak, 19. årh. 30,5×40 og 32,5×40,5 (2)
Aldersrelaterede brugsspor. Gennemgående i meget fin stand.
Kunst, antikviteter & design, 5. december 2019
Vurdering
Hammerslag
36 bud