2434/810
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
“Marée haute”. Sign. Alechinsky, 114/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×56.
Undersøgt i ramme. Gulning ved kanten.
Vurdering
18 bud
1142632 | ||
246527 | ||
897304 (Autobud) | ||
246527 | ||
897304 (Autobud) | ||
246527 | ||
897304 (Autobud) | ||
246527 | ||
897304 (Autobud) | ||
246527 | ||
897304 (Autobud) | ||
246527 | ||
897304 (Autobud) | ||
246527 | ||
897304 (Autobud) | ||
246527 | ||
897304 | ||
246527 |