2132/5123
Neapel. Våbentegning, 50 gr. brunrød. Uhyre sjældent stemplet mærke med små mangler. AFA 25.000. Udtalelse Eichele [ 7 ] [ ⊙ ]
Frimærker, 15. august 2021
Vurdering
Hammerslag
Frimærker, 15. august 2021