2110/524
Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Sunny Violence Corner”, diptykon. Sign. på bagsiden Kvium, 02. Olie på lærred. 24×20. (2)
Moderne kunst og design, 9. marts 2021
Vurdering
Hammerslag