12131/​61

Henrik Jespersen (f. Ondløse 1853, d. Frederiksberg 1936)

En skovlysning. Sign. monogram H.J. Olie på lærred. 57×43. Uindrammet.

Sælger oplyser

Behov for let overfladerensning.

Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021

Vur­dering

800 kr

Hammerslag

800 kr

(Autobud) 800 kr
800 kr
(Autobud) 750 kr
700 kr
(Autobud) 650 kr
600 kr
(Autobud) 550 kr
500 kr
300 kr