2124/9303
“Cruiser” taske af brunt monogram kanvas, brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, rem, aftageligt navneskilt, et lynlås rum med en indvendig lomme og brunt stof for. Hængelås og nøgler medfølger. H. 27 x B. 38 x D. 24 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Skjolder, ridser og mærker på hanke og læderbesætning og beslag. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag