2450/​618

Peter Hvidt & Orla Mølgaard-Nielsen

Skab af massiv teak. Front med jalousilukke. Indvendig med hylde. Udført og mærket hos Søborg Møbler. H. 83. B. 90. D. 48.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak/afslag. Nederste del indvendig har ikke hylde.

I Lyngby
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?