2043/​299

Ikon forestillende Kristus Pantokrator. Tempera på træpanel. 19. årh. 54×44.

Krakeleringer. Minimale afskalninger. Afslag på kant.

Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag