1908/​1620

Vægrelief af udskåret og bejdset træ i form af grædende barn. Sign. J.v.S. 1921. H. 30.

Afslag ved armhule. Manglende ophæng.

Varia, 21. februar 2019

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

250 DKK

250 DKK