2450/​1103

Cartier

Armring “Juste un Clou” af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.58 ct. Ref. nr. HKH645. Signeret Cartier. Vægt ca. 34 g. Indvendig diam. 5×6 cm. Str 17.

Nypris 112,000,- DKK Æske, certifikat, kvittering og pudsesæt medfølger.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

50.000–60.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

814952 36.000 DKK