12014/159
Per Arnoldi (f. København 1941)
Komposition med stol. Seriegrafi i farver. Usign. 69,5×57. Indrammet.
Ramme med mærker.
Kunst, antikviteter & design, 2. april 2020
Vurdering
Hammerslag