2023/132
Napoleon III briller af guld, gulddouble, stål m.m. 19.-20. årh. (25)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Defekter. Mangler.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag