2024/852
Lars Swane (f. Frederiksberg 1913, d. sst. 2002)
Udsigt over marker og gårde. Sign. Lars Swane 1981. Olie på lærred. 20×25.
Moderne kunst og design, 9. juni 2020
Vurdering
Hammerslag