12137/105
Relief samt spejl af udskåret og sortsværtet træ. Dogon og Yoruba stil. H. 43–75. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Enkelte afslag.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag