Foto endnu ikke klar
893/623
Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009)
“Familie i morgendis”, 2003. Sign. Bech med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 81×72.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og foto, 3. marts 2020
Vurdering
Hammerslag