2144/695
Rolf Gjedsted (f. Frederiksberg 1947, d. København 2022)
Komposition. Sign. Rolf Gjedsted samt på bagsiden. Olie på plade. 69×59.
Blændrammen har vredet sig.
Moderne kunst og design, 2. november 2021
Vurdering
Hammerslag