2023/708
Torbjørn Olsen (f. Thorshavn 1956)
Landskabsparti fra Færøerne. Sign. Torbjørn Olsen 92 samt på bagsiden. Olie på plade. 45×60.
Moderne kunst og design, 2. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
21 bud