12038/191
Henrik Jespersen (f. Ondløse 1853, d. Frederiksberg 1936)
Vandfald. Sign. Henrik J. Olie på lærred. Lysmål 68×48. Rammemål 78×58.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag