2103/301
Stort dobbeltsidet påklædningsspejl af bøgetræ med vippefunktion på hjul. 19. årh. 224×128.
Brugsslitage. 2–3 mindre stykker pynteliste mangler.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud