2439/​1828

Rud. Rasmussen

Sidebord af mahogni med to underliggende hylder og udtræksbakke. Monteret på hjul. Udført hos Rud. Rasmussen snedkerier. H. 80. L. 80. D. 54.

Dette emne handles i fuldmoms

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Ujævnt falmet.

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

4.400 DKK

19 bud

1145254 4.400 DKK
929397 (Autobud) 4.200 DKK
1145254 4.200 DKK
929397 (Autobud) 4.000 DKK
1145254 3.800 DKK
929397 3.600 DKK
803037 (Autobud) 3.400 DKK
929397 3.200 DKK
803037 (Autobud) 2.600 DKK
929397 2.500 DKK
803037 (Autobud) 1.850 DKK
929397 1.800 DKK
803037 (Autobud) 900 DKK
802323 850 DKK
803037 (Autobud) 800 DKK
802323 750 DKK
803037 (Autobud) 700 DKK
802323 650 DKK
803037 600 DKK