2439/1828
Rud. Rasmussen
Sidebord af mahogni med to underliggende hylder og udtræksbakke. Monteret på hjul. Udført hos Rud. Rasmussen snedkerier.
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Ujævnt falmet.
Fra
i
Vurdering