2044/​1270

Diamantring af delvis forgyldt sølv prydet med talrige rosen- og enkeltslebne diamanter. Str. 54.

Kunden ønsker ikke gensalg, afhentes. KTT

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Smykker, 28. oktober 2020

Smykker ▸ Ringe

Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Hammerslag