2044/1270
Diamantring af delvis forgyldt sølv prydet med talrige rosen- og enkeltslebne diamanter. Str. 54.
Kunden ønsker ikke gensalg, afhentes. KTT
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker, 28. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag