12004/​177

Andy Warhol, efter (f. Pennsylvania 1928, d. New York 1987)

Udstillingsplakat. Ladies and Gentlemen, Lodi 2001. Usign. Litografisk tryk i farver. Bladstørrelse 99×68. Uindrammet.

Håndteringsmærker som fremgår af foto.

Kunst, antikviteter & design, 23. januar 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag