12004/177
Andy Warhol, efter (f. Pennsylvania 1928, d. New York 1987)
Udstillingsplakat. Ladies and Gentlemen, Lodi 2001. Usign. Litografisk tryk i farver. Bladstørrelse 99×68. Uindrammet.
Håndteringsmærker som fremgår af foto.
Kunst, antikviteter & design, 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag