Oluf Høst (f. Svaneke 1884, d. Gudhjem 1966)
To kompositioner. Begge sign. og nummereret. Litografi i farver. Lysmål 33×47 og 34×46. (2)
Undersøgt i ramme. God stand. Nullermand under det ene glas.
906179 | ||
1117270 (Autobud) | ||
906179 | ||
1117270 |