2442/​931

Skønvirke

Sidestol af eg. Sæde betrukket med patineret, brunt skind. Udført begyndelse af 20. årh.

Fremstår med alders- og brugsslitage, ridser, mærker, hak og afslag. Ompolstret. Løse samlinger.

I Lyngby
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?