12045/82
Et par franske nyrokoko kandelabre af bronze, hver med to svungne lysarme. 19. årh.s slutning. H. 15,5. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 5. november 2020
Vurdering
Hammerslag