1831/861
Dansk maler, 20. årh.
Strandparti. Sign. Utydelig signatur, 19?? Olie på lærred monteret på træ. 30×42.
Behov for rensning. Mindre krakeleringer.
Moderne kunst og design, 31. juli 2018
Vurdering
Hammerslag
12 bud