2442/914
Dansk møbeldesign
Sofabord af massiv teak med let konveks plade. 1960'erne. H. 51,5. L. 150. B. 56.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 15. oktober 2024
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt