2142/355
C. M. Soya-Jensen (f. Odense 1860, d. København 1912)
Parti med et lysthus, antageligt England. Sign. Soya J. Olie på maleplade. 25×35.
Afskalninger. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag