12124/141
En profileret mahogni ramme. 19.årh. første del. Udskåret fineret træ. Orig. ophæng. Lysmål 30,5×39. Rammemål 41,5×50.
Alm. aldersrelateret patina. I særdeles fin stand.
Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021
Vurdering
Hammerslag