2043/​706

Tom Wesselmann (f. Cincinnati 1931, d. New York 2004)

To kompositioner fra “1 c Life”. Usign. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 41×29. (2)

Undersøgt i ramme.

Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020

Vur­dering

1.500 kr.

Hammerslag

750 kr.

750 kr.