2043/706
Tom Wesselmann (f. Cincinnati 1931, d. New York 2004)
To kompositioner fra “1 c Life”. Usign. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 41×29. (2)
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag